boxunolit
يکشنبه 9 دی 1397
مجلس شورای مرکزی روز دوشنبه 23 الی 13 رای، با سه تن از اعضای شورا، برای ممنوعیت استفاده از این محصولات برای خدمات غذا در ایالت آلبانی، با ممنوعیت تأسیس شرکت های زنجیره ای که تنها در سال 2014 اعمال می شود، ممنوع شد.

پیش از رای دهندگان، ده ها نفر از ساکنان شهرستان آلبانی و گروه های علاقه خاص و همچنین لابیگران و تولید کنندگان پلی استایرن، ترکیبی از نظرات را در مورد اینکه آیا ممنوعیت گسترش باید به جلو حرکت کند، ارائه کرد.

ویدئو توصیه شده
جودیت انک، یکی از کمیسیون منطقه ای سابق آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده، گفت: "این یک فرصت برای محافظت از محیط زیست و حفاظت از سلامت کارگران است که پلی استایرن تولید می کنند."

در همین حال، یک کارمند در ماموریت نجات شهرک Capital در برابر این پیشنهاد مخالفت کرد.

گسترش مشابه در ممنوعیت در سال گذشته شکست خورد.

بسیاری از مردم در اینجا، برخی از درخواست از شهرستان به گسترش ممنوعیت استیو فوم و دیگران پشتیبانی از روزهای بیمار پرداخت (دوم در دستور کار نیست این شب). #albany #albanycounty pic.twitter.com/MukoqRqvmD

- آگندا فرشته (mandy_fries) 13 اوت 2018
با آخرین قوانین محلی، موسساتی که از محصولات شناخته شده پودر فوم استفاده می کنند برای برداشتن یا قهوه، باید به مواد قابل بازیافت یا قابل تمیز تبدیل شوند یا جریمه شوند.

جریمه ها در یک مقیاس تنظیم می شوند، با اولین تخفیف هزینه بیش از 250 دلار، هزینه دوم 500 دلار و سه یا چند تخلف به ارزش 1000 دلار، طبق قانون محلی "L."

این ممنوعیت فقط در مراکز خدمات غذائی مجاز توسط اداره کل بهداشت شهرستان آلبانی و واقع در شهرستان قابل اجرا است.

این سازمان های غیر انتفاعی معامله می کنند که در حوادث جمع آوری مواد غذایی "حوادث به هدف اولیه خود" فروش می کنند. ممنوعیت ها را می توان برای اشخاصی که می توانند نشان دهند که سوئیچ یک مشکل مالی است، صادر می کند.

فروشگاه های مواد غذایی که توسط دولت مجاز می باشند نیز از قانون محلی معاف هستند.

قانونگذاران جمهوریخواه پل بورگدورف در برابر اقدامات رای دادند و به مقررات قوانین محلی که اجازه خروج و معافیت را میدهند، خشمگین شدند. او همچنین سوال کرد که چرا اثر بزرگتر - برای مثال، ظروف پلاستیکی برای لوازم الکترونیکی و الکترونیک مورد استفاده قرار نمی گیرد.

بوردورف گفت: "اگر واقعا میخواهید یک گام زیست محیطی را پیش ببرید، پس از 2 درصد، بعد از 90 درصد بروید."

ریچارد توچته، دموکرات کوئینز، از ممنوعیت گسترش حمایت کرد و سازوکار را برای رفع نادیده گرفتن به دست آورد.

او گفت: "این رویکرد معقول برای حفظ برخی از پلی استایرن از خیابان های ما و خارج از آبراه ما است."

ده ها تن از کارکنان Genpak، یک تولید کننده بسته بندی مواد غذایی در شهرستان اورنج، مجسمه های قانونی را در لباس های سبز پوشیدند که در آن آرم شرکت قرار داشت و نشانه هایی مبنی بر «به اندازه کافی کافی است، هیچ رأیی در مورد آن ندارند».
کلارک وولولی، مدیر حسابداری ملی Genpak، که در مکانی در کوئینزبری نیز حضور دارد، برای زمان و سفر خود به ایالت آلبانی برای شرکت در جلسه دوشنبه شب، پرداخت کرد.

"کارمندان پرشور هستند. مشاغل آنها در خط است. " "زیرساخت (برای بازیافت) نیاز به تغییر دارد."

وولی از قانونگذاران خواست تا سیستم بازیافت را متمرکز کنند و گزینه هایی برای بازیافت استریو فوم را بررسی کنند، که می گوید می توان آن را در پروژه های ساختمانی حتی اگر خالص باشد استفاده شود.

جمهوری خواهان تلاش کردند تلاش های بازیافت را برای محصول دنبال کنند، اما یک مطالعه آزمایشی توسط قانونگذاران در اوایل سال جاری رأی داد. کسانی که به این مطالعه مخالف بودند در مورد چگونگی تأمین مالی آن - از طریق تولید کننده پلی استایرن نگران بودند.برچسب ها : یونولیت،
تعداد بازدیدها : 29
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 452
  • بازدید امروز :63
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 78
  • بازدید این ماه : 109
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 66
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر