boxunolit
سه شنبه 11 دی 1397
مشکلات عمیق تبلیغاتی از بی کفایتی فریبنده ما کمتر است، از لذت ما در فریب دادن؛ کمتر از تمایل به از راه بدر کردن از تمایل به اغوا. - دانیل J. بوورستین، 1962

2014-09-25-1SandraLow_Interior.jpg

ساندرا لاو

عشق، نفرت، لذت، شیفتگی. یک شک و تردید سالم که ناشی از برخورد با مد، مصرف، وسواس و تبلیغات شیوه زندگی آرمانی است. تقلید از جذابیت بصری فضای آرام ناخوشایند، طراحی خودآگاهانه، ترکیب رنگ مخالفان و اشیاء ناراحت کننده. تمایلی اجتناب ناپذیر برای داشتن و خوردن چیزهایی که می دانیم ما نیازی نداریم. یک شگفت انگیز در تصویربرداری مواد سرطان زا جذاب. اینها سرزمین های مفهومی مشترکی است که در شیوه های متمایز سبک هنرمند Sandra Low و نقاش / مجسمه ساز Jaime Scholnick مورد بررسی قرار گرفته اند - برای اولین بار در گالری هنری کالج ریو هونو در فرهنگ گمبو نشان داده شده است.
2014-09-25-2JaimeScholnick_UpsideDownTown.jpg

Jaime Scholnick

نقاشی های سبک زندگی و ملتی پنیر ساندرا لاو، نمونه ای از سوء ظن آنها در رویاهای براق است. آمریکایی ها در هر نوبت فروخته می شوند. با توجه به شکل معماری مدرنیستی که توسط انبوه تولید شده بود، غذاهای راحتی (سابق) و یا دیگر اقلام و مناظر مختلف در پنیر فرآوری شده ذوب شده (دوم)، در هر دو سری او قطعا با غذا او بازی می کرد. در Classy Living، به این معنی لازانیا، PB & J، گیلاس گیلاس، مرغ سرخ شده، twinkies، مک و پنیر، و غیره - همه چیز از همه چیز پردازش و مصنوعی است. غذای آمریکایی در دهه 1950 به روش خاصی که به عنوان پیشرفت به بازار عرضه شد، چربی، سمی و مصنوعی بود؛ به همان شیوه که معماری ضد انعطاف پذیری مدرنیسم غیرقابل تحمل بود تا آینده را شکل دهد. صنایع دستی تمثیل پایین که روح زمانه تجاری گمراه که در آن خانه به شدت زاویه ای از تجزیه، نقاشی های دیواری، و غذاهای کثیف که پایین می فهمد به عنوان آواتار بشریت، چنان غرق در "ظروف سرباز یا مسافر بلابی" زندگی با وجود بهترین تلاش ما در تحمیل سفارش به خطر بیافتد.

2014-09-25-10SandraLow_classypie.jpg

ساندرا لاو

Low می گوید: "مجلات معماری و طراحی باعث خشم من می شوند." "این تمام اواسط قرن، کارکرد هنری، آرزوی، تمیز و منطقی است. این سازه ها منطقی نیستند، آنها در برابر آشفتگی زندگی مانع نمی شوند. در زندگی واقعی، هیچ چیز منطبق نیست. "پنیر با این حال (به خوبی، پنیر که می آید در aerosol می تواند) با همه چیز می رود. در جهان کم، آن را به عنوان یک رسانه پر جنب و جوش، با یک براق سکسی به آن وجود دارد که منبع آن است که بهتر است نه بیش از حد عمیق تفکر. پنیر ذوب شده شبیه یک پارچه ی غنی است که پارچه های هنر تاریخی را به یاد می آورد. در آماده سازی برای ایجاد چهره های لبنی خود را از مدونا و بودا و یا پوشش مبلمان در بال بسته یک خانه مانور، Low می makettes یا مدل، و بسیار متخصص در خواص مختلف از محصولات پنیر مصنوعی در معرض به درجه حرارت بالا

مشترک شدن در ایمیل فرهنگ HuffPost
همه چیز از آنچه به تماشای علوفه حزب کوکتل شما را دوست دارم.

address@email.com
2014-09-25-5JaimeScholnick_TimeandTimeAgain.jpg

Jaime Scholnick

نقاشی های انتزاعی Jaime Scholnick و اشیاء و تاسیسات مجسمه سازی پلی استایرن بازسازی شده بسیاری از سوء ظن های تلخ در مورد مدرنیزاسیون، پست مدرنیزم و ریشه های مورد ترمینال جامعه consumeritis خود را نشان می دهد. در کار Scholnick، این شک و تردید در زبان غالبا انتزاعی و غیر تصویری، مبتنی بر الگوی است که به عنوان یک انگیزه مخالف نسبت به مقدس، روحانی و ظریف سیاسی مورد استفاده قرار می گیرد. او خواستار غلبه بر ناپاکی با استفاده از یک زیبایی خوش بینانه تر است. بیمار، پیچیده، پیچیده، فراکتال، رنگی و یا به شدت گرافیکی و الگوهای بافتی که به مواد معمولی ریخته شده اعمال می شود (اشکال بسته بندی فتوشاپ) در حالت روایی کار نمی کند بلکه در قالب تحولات مادی است. Scholnick در حالی که در پیام او didactic نیست، کاملا از ویژگی های ذاتی و معانی در مواد انتخاب شده خود را درک می کند.

2014-09-25-4JaimeScholnick_EveninginN.O.jpg

Jaime Scholnick

در نقاشی های Scholnick، الگوی متراکم و فشرده مهاجرت از پلی استایرن و بازگشت به دیوار، و به همین دلیل شورش های رنگی خود را نه تنها تزئین، بلکه فضای تصویری را تعریف و مشخصی در درمان سطح. این است که با رنگدانه ضخامت اغلب با زرق و برق منعقد و آراسته در نوسانات با هم تداخل دارند از شبکه های، از lacings، crosshatching و غیره علاوه بر این، شخصیت انتزاعی این نقاشی، به تازگی آغاز تعامل با تصاویر قرض گرفته، اغلب حذف شده از مجلات مد و تبلیغات در همان انجام بازی دوست داشتنی / نفرت / میخواهم / لاته توسط کم بازی می کند. هر دو هنرمند به یک رابطه پارادوکسانه تمایل و انزجار با فرهنگ مردمی اعتراف می کنند؛ هر دو با استفاده از یک نظریه محدود و گرانبها برای کشف تناقضات انسانی - و همدلی هستند.

2014-09-25-7JaimeScholnick_Whiteout.jpg

Jaime Scholnick

2014-09-2برچسب ها : یونولیت،
تعداد بازدیدها : 27
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 445
  • بازدید امروز :56
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 71
  • بازدید این ماه : 102
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 66
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر