boxunolit
SAN DIEGO (CNS) - شورای شهر سن دیگو رای دادگاه 6-3 به نفع ممنوعیت بحث برانگیز در مورد استفاده از پلی استایرن فوم در محدوده شهر است.

این وظیفه که توسط شورای شهر کریس وال انجام شده، ممنوعیت استفاده و توزیع در محدوده شهر محصولاتی مانند کارتن های تخم مرغ، ظروف غذا، کولر، یخچال ها، اسلحه های استخر یا اسباب بازی ها، شناورهای شناور و نشانگرهای ناوبری که به طور کامل یا به طور جزئی از پلی استایرن ساخته شده است، در ضمن با نام تجاری شرکت Dow Chemical Co.، Styrofoam شناخته شده است.

ورد گفت: "با گذراندن این معیار، مجلس شورای اسالمی نقش سان دیهو را به عنوان رهبر ملی در پیگیری آینده ایمن و پایدار تضمین کرده است و شهر سان دیگو را بزرگترین شهر کالیفرنیا برای ممنوعیت استیو فوم ساخته است." "اثرات منفی فوفیم دائمی است و سلامت سان دیگنان، حیات وحش و صنایع حیاتی منطقه ما را تهدید می کند. وقت ما برای گوش دادن به گروه های اجتماعی، غیرانتفاعی و کسب و کارهایی است که سالهاست از این تغییرات حمایت کرده اند دور از پلی استایرن و پلاستیک در سن دیگو حرکت کنید. "

اپراتورهای کوچک رستوران در درجه اول با ممنوعیت مخالفت کردند، اعتراض می کنند که نمی توانند هزینه افزوده جایگزین های تجدید پذیر مانند کاغذ کمپوست را جذب کنند. بخش سان دیگو از انجمن رستوران کالیفرنیا گفت که رستوران های کوچک و شرکت های خدمات مواد غذایی می توانند مجبور شوند که برای محصولاتی غیر از پلی استایرن به 145 درصد افزایش دهند.

اعضای شورای شهر اسکات شرمن و مارک کرسی پیشنهاد کردند که ممنوعیت محدود کردن آلودگی یا استفاده از پلاستیک ها محدود نیست.

"مشکل من با ممنوعیت هایی مانند این است که آنها استراتژیک نیست، آنها به صورت جزئی هستند ... اگر این جایگزین (پلی استایرن)، بد است،" Kersey گفت، نگه داشتن در بالا یک ظرف مخزن پلاستیکی. "مشکل این است که مشغول است. این چیزی است که ما امروز به اینجا نمی آیم."

شرمن همچنین اشاره کرد که ممنوعیت استفاده پلی استایرن در حمل و نقل ظروف و آلودگی در رودخانه تیجوانا تاثیر نمی گذارد.

شرمن گفت: "شهر سن دیگو انتخاب شده است که یک شهر نوآورانه و بازیافتی باشد یا یک شهر بی نظیر که صرفا ممنوعیت اقلام را ممنوع کند. متاسفانه، امروز شهر آن را انتخاب کرده است." "این اندازه گیری ضعیف تحقیق به محیط زیست کمک نمی کند، به کسب و کار اقلیت های کوچک آسیب می رساند و شهر را در یک موقعیت قانونی پرهزینه قرار می دهد."

سومین رأی از شورای کریس کیت بود.

طرفداران ممنوع، مانند سازمان های زیست محیطی مانند موسسه 5 Gyres و بنیاد Surfrider، استدلال می کنند که فشار محیطی پلی استایرن برای راحتی ارزش ندارد. محصولات پلی استایرن صدها سال طول می کشد تا تخریب شوند و در نهایت به ذرات کوچک به نام میکروپلاستی شکسته شوند. جانوران دریایی و فضاهای دریایی اغلب پلی استایرن را برای غذا نیز اشتباه می گیرند.

مایکی کناب، عضو هیئت مدیره کسب و کار برای خوب سان دیگو و مدیر عملیات مکزیکی Ponce's، گفت: "ما جایگزین های پلی استایرن را با کیفیت و قیمت مقایسه کرده ایم و در برخی موارد هزینه های ما واقعا کاهش یافته است. رستوران "این ممنوعیت زمینه بازی برای رستوران ها از هر اندازه است، از بین بردن فرصت برای هر کسی برای انتقال هزینه های خارجی استفاده از فوم است که در اقیانوس ما به عنوان میکرو پلاستیک به زندگی در دریایی و نسل های آینده منتقل می شود."

اعضای شورای جدید مونیکا مونتگومری، ویویان مورنو و جن کمببل برای ممنوعیت رای دادند. در طول مبارزات میان مدت میان سالهای 2018، همه سه نفر گفتند که از اقدام علیه تغییرات آب و هوایی حمایت می کنند. با این حال، مونتگومری و مورنو پیشنهاد دادند که شهر نیاز به گسترش بیشتری برای صاحبان رستوران داشته باشد که با شدت هزینه مواجه خواهند شد.

این ممنوعیت در 30 روز اعمال خواهد شد. رستوران هایی با درآمد ناخالص سالانه کمتر از 500،000 دلار می توانند برای لغو بیش از دو سال نیز درخواست کنندبرچسب ها : یونولیت،
تعداد بازدیدها : 16
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 416
  • بازدید امروز :27
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 42
  • بازدید این ماه : 73
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 66
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر