boxunolit
به هر حال، تفاوت بین پلی استایرن و پلی استایرن چیست؟
این واقعا در دم Dow Chemical قرار دارد که ما با استفاده از ظروف فوم "Styrofoam"، با وجود این واقعیت که Dow نام تجاری آن بیش از 60 سال است، نامگذاری شده است.

در مقاله ای در واشنگتن پست 2013، مدیر تجاری Dow برای ساخت راه حل ها در آمریکا، تیم لسی، به نظر می رسید که او در انتهای طناب پاشنه بلند قرار دارد.

لایسی توضیح داد: "ما هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا مطمئن شویم که از آن استفاده می شود." "ما واقعا نمیدانیم چرا همه میخواهند نام Styrofoam را زمین بگذارند و چرا آن را به عنوان چیزی که مردم میخواهند سوء استفاده کنند."

این به این دلیل است که وقتی شما از یک فنجان، بشقاب یا سایر مواد استفاده می کنید، از یک ماده استفاده می کنید که در واقع پلی استایرن است. و به عنوان Dow Chemical و Owens Corning، دو تولید کننده اولیه از پلی استایرن اکسترود شده، به شما می گوید، این تفاوت کوچک یا کوچک نیست.

در بسیاری از موارد، فرآیند تولید فنجان، در برابر عایق بندی ساختمان (استفاده مدرن از پلی استایرن اکسترود شده)، تفاوت بین یک میلیون قطعه فوم و یک آجر جامد است. فنجانی که از ایستگاه شل برداشتید؟ این است که با استفاده از یک فرایند ریخته گری، که در آن توپ های نسبتا قابل پخت پلیمر به شکل خاصی پس از آن که پلیمر با گاز پر شده است، فشرده می شود. (توپ های بزرگتر ممکن است برای فنجان قهوه استفاده شود، کوچکتر برای سینی های فوم.)

در نتیجه، هوا زیادی وجود دارد که باعث می شود فنجان سبک و انعطاف پذیر باشد و در عین حال مزایای عایق هایی که با فوم ساخته شده است، به دست آورند.

مشکل این است که مواردی وجود دارد که شما می توانید با وزن کمی بیشتر و انعطاف پذیری کمی بیشتر زندگی کنید زیرا شما می خواهید مواد حاصل بسیار قوی تر باشد. این جایی است که فرایند اکستروژن وارد می شود

یک روش خوب برای توضیح این است که بازگشت به راه فرش پنیر ساخته شده است، چرا که آنها همچنین از فرآیند اکستروژن استفاده می کنند، به جز با دانه های ذرت به جای پلیمرهای روغن استایرن. اما بعضی از تفاوت ها وجود دارد: با این وجود شما می خواهید هوا را در فلفل های شیرین خود بگنجانید، پس بعد از آماده شدن برای پر کردن آنها، آنها را مستقیما پاپ کنید.

اما بگذارید بگوییم شما می خواهید چیزهایی را که بیشتر شفاف تر است، نزدیک تر کنید تا تراشه چیپس از Cheeto. شما باید یک راه را برای کنترل بیشتری از نحوه فرایند اکستروژن کنترل هوا برای دستیابی به نتایج متمرکز بیشتر بگیرید. با استفاده از Styrofoam، فرایند اکستروژن به این ترتیب مدیریت می شود، طراحی شده برای به حداقل رساندن مقدار هوا که از طریق مواد به دست می آید، به طوری که مواد را بسیار سخت است.


نتیجه این است که مواد با اکسترودرها برای استفاده درازمدت طراحی شده اند، مانند در خانه ها. این کلیپ از Owens کورنینگ یک کار خوب را توضیح می دهد که چرا اکستروژن در مورد مصالح ساختمانی مطلوب است: به سادگی، سخت تر است، زیرا هوا کمتر از شما در پلی استایرن یافت می شود. از آنجا که هوا کم است، برای آب از طریق چنین مواد بسیار دشوار است.

مصالح ساختمانی به مدت دهه یا بیشتر نگهداری می شود. تنها سرو غذا؟ فقط تا زمانی که راننده تحویل شما می خواهد تا غذای اتیوپی را به درب خود تحویل داده شود بدون اینکه راننده تسبیح برسد تمام وسایل نقلیه خود را داشته باشد، باید نگه داشته شود.

البته، این مسئله بسیار طولانی تر از آن است.

"امکان ایجاد خلاقیت های مختلف از فایبر گلاس، در اشکال و اندازه های مختلف، نامحدود است. هدف ما ارائه پیشنهادات مختلفی برای تجربیات هیجان انگیز با این رسانه به عنوان یک شکل هنری است تا اشتیاق خواننده را برای ایجاد و تحریک کردن تصورات خود برای تدوین و پیدا کردن حالت خاص خود بیان کند. "
- گذر از Creating with Styrofoam and Related Materials، یک کتاب 1970 برای کودکان است که در مورد امکان استفاده از پلی استایرن در هنر، مخصوصا با بازیافت سینی های مورد استفاده گوشت، مواد بسته بندی و غیره و تبدیل آنها به آثار هنری بحث می کند. پس از جنگ جهانی دوم، تزئینات و دکوراسیون در واقع استفاده اصلی از فوم پلی استایرن بود، به ویژه در اطراف کریسمس.برچسب ها : یونولیت،
تعداد بازدیدها : 18
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 418
  • بازدید امروز :29
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 44
  • بازدید این ماه : 75
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 66
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر