boxunolit
مواد پذیرفته شده
پلی استایرن در حال حاضر تنها در SOCRRA قابل بازیافت است. لطفا در سطل آشغال / تبر نگذارید.
فوم فنجان و ظروف. لازم نیست فنجان شستشو شود اما باید خالی باشد.
کارتن های تخم مرغی فوم
ظروف فوم / ناهار. باید شستشو شود بدون بقای مواد غذایی.
اکثر بسته بندی فوم: فرم ها و اشکال قالب.
سینی های فوم یکپارچه، بدون لعاب فوم شسته شده.
لطفا بادام زمینی پودر فوم
کجا برو
در این زمان، بازیافت فوم پلی استایرن فقط در تانک SOCRRA، 995 Coolidge (شمال از 14 مایل از طرف ایستگاه گاز Meijer) در دسترس است، لطفا STYROFOOM را در سطل زباله بازیافت خود نگذارید. بدون قرار ملاقات مورد نیاز است
SAN DIEGO - شورای شهر کریس ورد روز پنج شنبه پیشنهاد خود مبنی بر ممنوعیت محصولات ساخته شده با پلی استایرن یا پلی استایرن را در سان دیگو معرفی کرد، با اشاره به اثرات نامطلوب در آبراه های محلی و خط ساحلی.

این پیشنهاد فروش و توزیع غذاهای خدمات مواد غذایی، ماهی و سینی های گوشت، کارتن های تخم مرغی، کولر و اسباب بازی های ساحلی ساخته شده با پلی استایرن را به عهده دارد که EPS آن نیز نامیده می شود. ظروف غذا ساخته شده با فوم پلاستیکی نیز محدود می شود.

وی در یک کنفرانس خبری گفت: "EPS با تهدید بهداشت San Diegans، حیات وحش و صنایع حیاتی، جایی که او توسط باربارا بری، مدافعان محیط زیست و رهبران کسب و کار کنار گذاشته شد.

او گفت: "زمان آن است که سان دیگو بیش از صد شهر را در سراسر کالیفرنیا متصل کند که این آلودگی های مضر زیست محیطی را ممنوع کرده است و به سمت آینده ای پایدار تر حرکت می کند."


داستان مربوطه
گروه رستوران سان دیهگو وعده داده است که نیترات را محدود کنند

EPS برای صد ها سال زیست زدایی نمی کند. در عوض، آن را "عکس برداری می کند"، شکستن به قطعات کوچک که حیات وحش دریایی اشتباه برای غذا.

این مواد یکی از فراوان ترین گونه های بستر دریایی و زمینی است.

راجر کوب، مشاور مشاوره ای با 5 موسسه Gyres، گفت: "وابستگی رو به رشد ما به پلاستیک یکبار مصرف برای سوختن" فرهنگ راحتی "بدون هزینه نیست. در سطح جهانی، به طور متوسط ​​هشت میلیون تن پلاستیک در اقیانوس به پایان می رسد. "هنگامی که نور خورشید و جریانات در آن قرار می گیرند، ذرات پلاستیکی به ذرات کوچکتر به نام میکرو پلاستیسیته می چسبند که مواد شیمیایی سمی را تا زنجیره غذایی دریایی و بدن ما جذب می کنند. از پلاکتون به ماهی و انسان هایی که غذاهای دریایی می خورند، شیمی زندگی. "

به گفته مایکل تورتی، رئیس هیئت مدیره اجرایی بخش غیر انتفاعی حفاظت از محیط زیست در سان دیگو، داوطلبان با بنیاد Surfrider جمع آوری 12،575 قطعه از ضایعات مربوط به EPS را از سواحل محلی در سال 2017.

این دستور که پنجشنبه معرفی شد، اداره خدمات محیط زیست شهرستان را مجاز به ارائه فهرستی از گزینه های امن و مقرون به صرفه برای محصولات EPS می کند. کارکنان همچنین یک فرایند را برای به اجرا در آوردن قوانین جدید برای محدود کردن تاثیر بر شرکت های کوچک ایجاد خواهند کرد.برچسب ها : یونولیت،
تعداد بازدیدها : 17
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 429
  • بازدید امروز :40
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 55
  • بازدید این ماه : 86
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 66
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر