boxunolit
يکشنبه 5 اسفند 1397

بازیافت پلی استایرن

آیتم های پذیرفته شده

موارد قابل استفاده قابل بازیافت قابل استفاده فوم عبارتند از سفید پلی استایرن (پلی استایرن) تمیز، که معمولا به عنوان Styrofoam ™ شناخته می شود، گاهی اوقات می تواند توسط نماد بازیافت # 6 شناسایی و شامل بادام زمینی بسته بندی شود. به عنوان یک قانون کلی معمولا مبلمان، لوازم و وسایل الکتریکی در مواد فوم قابل بازیافت بسته بندی می شوند. ظروف غذا بدون توجه به چگونگی تمیز پذیر نخواهند پذیرفت. در نهایت، لطفا مطمئن شوید که تمام استای فوم را بپوشانید. متشکرم.

ایران ورق

فوم Remaining

مواد فوم قابل بازیافت به صنایع Foam Pack در اسپرینگفیلد، نیوجرسی فرستاده می شود، که متعهد به حفظ محیط زیست و پاکیزگی با جلوگیری از ورود ضایعات EPS به محل های دفن زباله و بازیافت مواد است.

واشنگتن - این قهوه شما داغ و خود را از نشت نگه داشته است، اما یک گروه از قانونگذاران در آناپولیس می گوید که زمان ممنوعیت فوم پلی استایرن - که اغلب به عنوان فوم پلی استایرن شناخته می شود - است.


تلاش برای ایجاد مریلند "فوم آزاد" توسط مجلس و سنا دموکرات در آناپولیس تصویب شده است. این ممنوعیت در میان اولویت هایی است که برای جلسه قانونی آینده اعلام شده است.


دل Derrick E. Davis، که نماینده قلمرو پرنس جورج است، جایی که یک ممنوعیت در محل وجود دارد، گفت که اثرات منفی این ماده - آسیب به آبراه ها و زندگی دریایی - باعث لغو یک حرکت ضروری در سراسر کشور می شود.


او گفت: "برای هر کیلومتر مربع در اقیانوس ما 46000 قطعه پلاستیکی شناور - هر کیلومتر مربع!" او در یک نشست خبری روز سه شنبه در آناپولیس گفت.


داستان های مربوطه

DC در سال 2014 ممنوع استویو فوم

آخرین اخبار

دیویس گفت او ابتدا شک و تردید داشت که جایگزین های عملی وجود دارد.

وی گفت که وی درمورد اینکه چگونه ممنوعیت در قلمرو شاهزاده جورج کار کرده است، گفت که او متقاعد شده است.


او گفت: "ما مشاهده جایگزین های قابل قبولی را داریم که بسیار امن تر هستند و محیط زیست دوستانه هستند و این چیزی است که ما باید انجام دهیم."


فوم پلی استایرن در ایالت های پرنس جورج و مونتگومری، شهر بالتیمور و آناپولیس ممنوع شده است. در صورت تصویب قانون مجمع عمومی، مریلند اولین کسی بود که ممنوعیت در سراسر ایالت را تصویب کرد.


تلاش برای تصویب ممنوعیت قبل از آن شکست خورده است، با برخی از کسب و کارها گفت که هزینه محصولات جایگزین به سود خود صدمه می زند.


مانند WTOP در فیس بوک و دنبالWTOP در توییتر برای گفتگو در مورد این مقاله و دیگران است.


© 2019 WTOP همه حقوق محفوظ است این وب سایت برای کاربران موجود در منطقه اقتصادی اروپا در نظر گرفته نشده است.
برچسب ها : یونولیت،
تعداد بازدیدها : 16
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 432
  • بازدید امروز :43
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 58
  • بازدید این ماه : 89
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 66
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر