boxunolit
چرا فایبرگ یک عایق خوب است؟

هنگامی که سرد می شود، بهترین راه برای گرم کردن، این است که در لایه های لباس قرار دهید. این به خوبی کار می کند زیرا هر لایه هوا را تکان می دهد و مقدار انرژی گرمایی از دست رفته را کاهش می دهد. لایه های ضخیم تر و لایه های بیشتری که می پوشید، بهتر است عایق بندی شود. همان اصل مربوط به همه اشیاء، از ساختمان های عظیم به فنجان قهوه است.
فوم پلی استایرن فوم پلی استایرن از حباب های سقوط هوا ساخته شده است که مانع از رشد گرما از طریق آن می شود. این باعث از بین رفتن گرما می شود، و این باعث می شود که فایبرگلاس یک عایق عالی باشد.

چه نوع فوم است
فوم پلی استایرن اصطلاح علامت تجاری مورد استفاده برای فوم پلی استایرن، یک پلاستیک مبتنی بر نفت است. این توسط The Dow Chemical Company متعلق است. فوم پرفروش استثنایی سبک، جذاب شوک عالی و یک عایق موثر است، و آن را یکی از رایج ترین پلاستیک های مورد استفاده در ساخت مواد بسته بندی و عایق است. فوم پلی استایرن نیز گرمانرم است، به این معنی که از یک مایع به یک جامد در دمای خاص تغییر می کند. این اجازه می دهد تا آن را در جزئیات دقیق برای ساخت صنایع دستی و ظروف یکبار مصرف قالب.

چگونگی جریان انرژی گرما
انرژی حرارتی از دست رفته است - از یک جسم داغتر به یکی از سه راه حرکت می کند. هدایت حرارتی است که باعث ایجاد ذرات منفی در داخل یک بدن می شود. قاشق نشسته در یک نوشیدنی گرم هدایت گرما را ایجاد می کند و دست خود را به لمس گرم می کند. جابجایی انتقال حرارت به دلیل حرکت فله مولکول ها در مایعات و مایعات است. هنگامی که سیال گسترش می یابد، جریان ایجاد می شود که درجه حرارت آن افزایش می یابد. این به این دلیل توضیح می دهد که چرا هوا گرم تر می شود و هوا سردتر می افتد. تابش انتشار انرژی به عنوان امواج الکترومغناطیسی یا به عنوان ذرات زیر اتمی حرکت می کند؛ آن را گرم می کند هر چیزی جامد آن را از طریق سفر می کند تا انرژی خود را. نگه داشتن چیزی گرم شامل متوقف کردن انتقال گرما از یک شی به دیگری است. این است که چگونه عایق کار می کند.

VIDEO VAULT آموزش
چطور استریو فوم ایزوله شود
فوم پلی استریو بیشتر از هوا ساخته شده است، به این معنی که یک گرمادهنده ضعیف از گرما است، اما یک کنتور الکتریکی عالی است. این هوا را در جیب های کوچک تکه تکه می کند و جریان گرما را مسدود می کند. این باعث کاهش هدایت و جابجایی می شود و پلی استایرن را به عنوان مقره ای مناسب می سازد. از طرف دیگر، هادیها مانند فلز، مقره های ضعیف هستند زیرا انرژی از طریق آنها جریان می یابد. شیشه و هوا نمونه های دیگری از عایق ها هستند. پلی اتیلن در حفره های دیوار قرار گرفته است تا ساختمان های داخل ساختمان را گرم نگه دارد. این تله هوا و انتقال انرژی گرما را کاهش می دهد، گرما را در داخل ساختمان حفظ می کند.برچسب ها : ایران ورق، یونولیت،
تعداد بازدیدها : 11
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 425
  • بازدید امروز :36
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 51
  • بازدید این ماه : 82
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 66
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر