boxunolit

۱۲

کاربرد هوشمندانه اسپری فوم مدت

تقریبی مطالعه این مقاله : ۵ دقیقه همه می‌دانیم که اسپری فوم ماده ای کار کشته در درزگیری و عایق بندی می باشد . اما در ادامه چندین کاربرد خلاقانه این ابزار را خواهید دید . با نیک تیک یار باشید .کاربردهای

اسپری فوم کاردستی

نیازی به خجالت کشیدن نمی باشد . میتوان کوه مینیاتوری ساخت که برای کاردستی مدرسه و یا این که برای سرگرمی مناسب هست .


یونولیت


۱۲

کاربرد هوشمندانه اسپری فوم

ثبات

دکور برای اثبات ماندن دکور و عدم حرکت آن‌ها کافیست زیر اجزائ آنرا فوم اسپری نمایید تا همچون کتف تخم مرغ، مقام محکمی برای اجزائ دکور تولید شود . آنگاه با خزه، کاه و یا این که سبزه روی فوم را بپوشانید .
۱۲

کاربرد هوشمندانه اسپری فومکاهش

صدای مزاحم لوله های آب گهگاه در حین استعمال صدا ساخت می نمایند . برای حل مشکل، مقداری فوم به محل گذشتن لوله از دیوار یا کف تزریق فرمایید تا جای لوله اثبات و صدای مزاحم کمتر شود .
۱۲

کاربرد هوشمندانه اسپری فومنگهداری

از شکستنی ها چه در وقتی که یک جسم شکستنی را با پست ارسال می کنید و چه خودتان در اثاث کشی آن را حمل میکنید، بسته بندی امن و صحیح بسیار مهم می‌باشد . برای مراقبت اجسام ظریف، به درون یک کیسه نایلونی خرید تا نصف فوم اسپری نمایید . آن‌گاه کیسه را در کف برنامه کودک بسته بندی قرار داده و در حالیکه فوم کیسه شروع به سفت شدن می کند جسم شکستنی را به آن فشار دهید تا قالب جسم درآمده و بالشی برای آن صحیح شود . همین عمل را برای نصیب بالای جسم در داخل برنامه کودک با یک کیسه دیگر تکرار نمائید . به‌این چهره شما یک بسته بندی تماما سفارشی که مقاوم به سختی های حمل می باشد، برای کالای خویش ساخته اید .
۱۲

کاربرد هوشمندانه اسپری فوم۱۲

کاربرد هوشمندانه اسپری فوماستفاده

معمولی و رایج نمیتوانید کارهای ساده و پیش پا افتاده را هنگامیکه با ماده ای چندین کاره نظیر اسپری فوم روبرو هستید، نادیده بگیرید . کماکان ابزاری نقص‌ گشا برای کارهایی زیرا عایق بندی و درزگیری مسافت ها و شکافها در دیوار، در و پنجره می‌باشد .
۱۲

کاربرد هوشمندانه اسپری فومتراشیدن

اسپری فوم شغل های خلاقانه ای با اسپری فوم وجود دارد که تراشیدن صورت هم یکی از آنهاست . مانند همین هواپیمای اسباب بازی، شما می‌توانید شی ها متنوع و دکور را با پاره ای حوصله و ابتکار عمل بسازید . در ادامه با ۶ کاربرد دیگر اسپری فوم آشنا می شویم ، با نیک تیک همراه باشید .


۱۲

کاربرد هوشمندانه اسپری فومساختن

قاب یک استعمال هوشمندانه دیگر ساختن قاب عکس است . از مقوا قابی درست نمائید و بعد فوم را روی آن اسپری فرمایید . آن‌گاه با اسپری رنگ دلخواه، هنر خود را بی نقص کنید . مقوای دیگری را برای پشت فریم آماده کنید و بعد از آن با زدن تعدادی میخ کوچک فعالیت تمام میگردد .
۱۲

کاربرد هوشمندانه اسپری فومثابت

کردن وان حمام در‌صورتی‌که وانی دارید که لق می زند کافیست آن را با ریختن آب سنگین فرمایید و آن‌گاه فضاهای خالی جان دار فی مابین زمین و پایین وان را فوم اسپری نمائید تا وان دیگر لق نزند . بیشتر وان ها پنلی دارا هستند که با برداشتن آن به زیر وان دسترسی پیدا میکنید، در غیر اینصورت تولید رخنه‌ کوچکی در دیوار کاذب به دور وان به شما قابلیت و امکان دسترسی را خواهد داد و آنگاه یک لکه گیری کوچک و یا این که وصله کار را تمام می نماید .
۱۲

کاربرد هوشمندانه اسپری فومشیوه

ندادن حشره ها موذی هر درزی قادر است یک بزرگ راه برای دعوت حشره ها به داخل خانه باشد . توسط پیچ گوشتی درزها را با سیم مسی پرکنید و فضای ما‌نده را فوم اسپری نمایید .
۱۲

کاربرد هوشمندانه اسپری فومپرهیز

از کپک در بعضا از طراحی های دیوار کاذب چوبی، گوشه های فرنگی دیوار می تواند محل رشد کپک باشد . چرا که در فضاهای درزبندی نشده، هوای کولر عده و متراکم میشود . برای تسکین این غم ۷۰ سانتیمتر بالاتر از سطح زمین با دریل سوراخی رو به راس کنج ایجاد نمائید . رو به بالا با فاصله ۷۰ سانتیمتر این سوراخ کاری را تکرار نمائید . اولین اسپری فوم را داخل اولی رخنه‌ خالی فرمائید و بگذارید صبح شود . روز آن گاه یک اسپری فوم دیگر را داخل رخنه‌ بعدی خالی نمایید و شبکه های اجتماعی را صبر نمایید . روز سوم نیمی از اسپری سوم را داخل رخنه‌ بعدی بریزید . در صورتیکه در روز بعدش سوراخ مالامال و گرفته باشد عمل تمام هست در غیر اینصورت گشوده فوم اسپری نمایید تا جایی که ترک را بگیرد .
۱۲

کاربرد هوشمندانه اسپری فوم۱۲

کاربرد هوشمندانه اسپری فومعایق

بندی بهتر سینک ظرف شویی می توانید سینک را با اسپری فوم عایق بندی و بیصدا فرمائید . اما چنانچه سینک نصب گردیده باشد نیز این فعالیت عملی هست . صرفا کافیست پوشش ایمنی بی نقص داشته باشید، همچنین فضای تحت سینک را از افتادن قطره های فوم و کثیف شدن حفظ فرمایید .

برچسب ها : یونولیت،
تعداد بازدیدها : 4
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 467
  • بازدید امروز :78
  • بازدید دیروز : 1
  • بازدید این هفته : 93
  • بازدید این ماه : 124
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 66
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر